آنچه در خانه مهندسان تجربه می کنید

 

خانه مهندسان جوان با تکیه بر هسته قوی علمی خود متشکل از اعضای هیئت علمی دانشگاه ها و متخصصین صنعت در اردیبهشت سال 1385 شروع به فعالیت نمود و سعی در ارتقاء سطح علمی کارکنان صنعت و تسلت آن ها بر علوم روز و همچنین ارتباط مناسب دانشجویان با نیازهای صنعت و بازارکار  را داشته است. هم اکنون این مرکز افتخار دارد که پیشروترین مرکز برگزار کننده دوره های تخصصی و کاربردی در خوزستان می باشد.

داشتن مهارت و تخصص از مهم ترین عوامل موفقیت شغلی محسوب می شود. امروزه تعداد فارغ التحصیلان دانشگاهی افزایش زیادی یافته ولی تعداد افرادی که در حوزه تخصصی خود مهارت و تخصص خوبی داشته باشند، در حد مطلوب نمی باشد . خانه مهندسان یکی از اهداف خود را تجهیز علمی و تخصصی افراد و شرکت ها دانسته و در سال ها تلاش آموزشی و پژوهشی خود در این زمینه سعی در هر چه نزدیکتر شدن به این هدف ارزنده نموده است .

این شرکت با اخذ مجوز از آموزش وزارت نفت کشور و سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان خوزستان  و همچنین اخذ پروانه فنی و مهندسی از سازمان صنعت ، معدن و تجارت و رتبه آموزش و پژوهش از شورای عالی انفورمانیک کشور  مفتخر به برگزاری بیش از1300دوره تخصصی  و آموزش نزدیک به 10500 متخصص در رشته های مهندسی برق، مکانیک ، نفت ،  اسعمران ، معماری ، ریاضیات ، شیمی و کامپیوتر و .... شده است .

شرکت خانه مهندسان از نظر تجهیز کارگاه نیز ،  مجهز به یکی از پیشرفته ترین کارگاه های برگزاری دوره های اتوماسیون صنعتی  در سطح کشور می باشد