۱۳۹۷ دوشنبه ۲۹ بهمن | Monday 18 February 2019
:: رزرو دوره های آموزشی و مسابقات :: اخبار و رويدادها :: سمينار ها و همايش ها :: پروژه ها :: مقالات علمی :: پرسش و پاسخ متداول :: کاریابی :: استخدام مدرس و کارمند :: پیوندها :: تالار گفتمان
برگزاری دوره چینه شناسی سازندهای زاگرس – بازدید صحرایی ویژه پرسنل محترم شرکت نفت

در مرحله کوهزایی بعد از چین خوردگی اواخر میوسن، حوضه رسوبی زاگرس چین خورده و از آب خارج شد. در بخشهایی از آن که در حال خشک شدن بود رسوبات ضخیم گچ و نمک ته نشین گردید و همزمان با ته نشین شدن کنگلومرای بختیاری، تمامی فلات ایران فاز کوهزایی پاسادانین را پشت سر نهاد و به این ترتیب کنگلومرای بختیاری دچار چین خوردگی شد. اگر حوضه زاگرس را به صورت ناحیه ای تقسیم کنیم، زون زاگرس چین خورده به سه ناحیه لرستان در شمال غربی زاگرس، خوزستان در مرکز و فارس در جنوب شرقی تفکیک می گردد. محدوده مطالعاتی در مرز خوزستان و ناحیه جنوبی لرستان واقع شده است .

دوره آموزشی چینه شناسی سازندهای زاگرس – بازدید صحرایی ویژه پرسنل محترم شرکت نفت در تاریخ اول اردیبهشت ماه به مدت 64 ساعت در سایت آموزشی این شرکت و با همکای کادر آموزشی خانه مهندسان جوان با موفقیت برگزار گردیده است.


شما دانشپذیران گرامی می توانید هم اکنون برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دوره های آموزشی و نحوه ی ثبت نام در این دوره پرکاربرد در صنعت جامعه با ما در ارتباط باشید.

 

 راه های ارتباط با خانه مهندسان جوان :

  Image result for ‫تلفن‬‎   تلفن 06132920407
  Image result for ‫تلگرام‬‎  کانال تلگرام:      TELEGRAM.ME/AYEHAMOOZESH   

 Image result for ‫اینستاگرام‬‎  اینستاگرام:        INSTAGRAM.COM/AYEHAMOOZESH
تعداد بازدید : 125
نظرات ، سوالات ، پیشنهادات و انتقادات شما در مورد این قسمت :
ساعت و تاریخ : 11:51- 1397/11/29
نام :
پست الکترونیکی :
صفحه شخصی :
توضیحات :

نام کاربری :
کلمه عبور :
      
:: یادآوری رمز عبور
کنعان صابريان
صنم حيدروند
حمزه اژدري
مطهره فرشاديان
رامين حيدري
سپهر طوسي
پيمان لنجاني
اميرحسين تتر
با خانه مهندسان جوان چگونه آشنا شده ايد؟

 

:: برگ نخست :: درباره ما :: تماس با ما :: تقویم آموزشی :: سامانه آموزشی :: برنامه هفتگی :: اخبار آموزشی :: مقالات آموزشی :: RSS :: سمینارها و همایشها :: پروژه ها :: گالری تصاویر
طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس فناوران