۱۳۹۷ دوشنبه ۲۷ اسفند | Monday 18 March 2019
:: رزرو دوره های آموزشی و مسابقات :: اخبار و رويدادها :: سمينار ها و همايش ها :: پروژه ها :: مقالات علمی :: پرسش و پاسخ متداول :: کاریابی :: استخدام مدرس و کارمند :: پیوندها :: تالار گفتمان
برگزاری دوره آموزشی اترنت صنعتی ویژه پرسنل محترم پتروشیمی بندرامام

وقتی از اترنت در سطوح مختلف اتوماسیون استفاده می شود مزیت بزرگی با خود به همراه دارد و آن یکدست بودن شبکه و عدم نیاز به استفاده از شبکه های متنوع است. پراکندگی کمتر در سخت افزار ، عدم نیاز به کابل ها و کانکتورهای متفاوت و عدم نیاز به آشنایی با چند شبکه برای متخصصین اتوماسیون و طبیعتاً عیب یابی ساده تر از مزایای این روش بشمار می روند. با همه این مزایا بدلیل وجود عدم قطعیت در ارسال بموقع دیتا که از ویژگی های اجتناب ناپذیر شبکه اترنت است طراح را مجبور می سازد تا کاربرد اترنت را صرفاً برای اموری مانند مونیتورینگ و کلاً در مواقعی که احتمال دریافت دیتا با تاخیر مشکلی در کنترل فرآیند ایجاد نمی کند محدود نماید  .

دوره آموزشی اترنت صنعتی ویژه پرسنل محترم پتروشیمی بندرامام در تاریخ 27 خرداد ماه در سایت آموزشی این شرکت و با همکاری کادر آموزشی خانه مهندسان جوان اهواز برگزار خواهد شد.

شما دانشپذیران گرامی می توانید هم اکنون برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دوره های آموزشی و نحوه ی ثبت نام در این دوره پرکاربرد در صنعت جامعه با ما در ارتباط باشید.

 

 راه های ارتباط با خانه مهندسان جوان :

  Image result for ‫تلفن‬‎   تلفن 06132920407
  Image result for ‫تلگرام‬‎  کانال تلگرام:      TELEGRAM.ME/AYEHAMOOZESH   

 Image result for ‫اینستاگرام‬‎  اینستاگرام:        INSTAGRAM.COM/AYEHAMOOZESH


تعداد بازدید : 78
نظرات ، سوالات ، پیشنهادات و انتقادات شما در مورد این قسمت :
ساعت و تاریخ : 23:28- 1397/12/27
نام :
پست الکترونیکی :
صفحه شخصی :
توضیحات :

نام کاربری :
کلمه عبور :
      
:: یادآوری رمز عبور
رضا رنجبر
محمدحسين عبيات
کنعان صابريان
صنم حيدروند
حمزه اژدري
مطهره فرشاديان
رامين حيدري
سپهر طوسي
با خانه مهندسان جوان چگونه آشنا شده ايد؟

 

:: برگ نخست :: درباره ما :: تماس با ما :: تقویم آموزشی :: سامانه آموزشی :: برنامه هفتگی :: اخبار آموزشی :: مقالات آموزشی :: RSS :: سمینارها و همایشها :: پروژه ها :: گالری تصاویر
طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس فناوران