۱۳۹۸ دوشنبه ۵ فروردين | Monday 25 March 2019
:: رزرو دوره های آموزشی و مسابقات :: اخبار و رويدادها :: سمينار ها و همايش ها :: پروژه ها :: مقالات علمی :: پرسش و پاسخ متداول :: کاریابی :: استخدام مدرس و کارمند :: پیوندها :: تالار گفتمان
برگزاری دوره ایمنی ترافیک و رانندگی تدافعی ویژه پرسنل محترم منطقه یک عملیات انتقال گاز
رانندگی تدافعی شیوه های استاندارد ایمنی در وسایل حمل و نقل موتوری می باشد. رانندگی تدافعی به اینصورت تعریف می شود:"رانندگی برای نجات جان، پول و زمان " با توجه به شرایط محیطی شما و رفتارهای دیگران. منشا این تعریف شورای ملی ایمنی می باشد. این شکل آموزش برای رانندگانی می باشد که پا را فراتر از قوانین حاکم بر جاده ها می گذراند. هدف این استاندارد این است که خطر برخورد و تصادف را با پیش بینی به موقع وضعیت های خطرناک و اشتباهات دیگران کاهش دهد. میتوان از طریق پایبندی به انواع دستورالعمل های عمومی ایمنی و انجام تمرین های خاص رانندگی به این توانایی نیل پیدا کرد. بطور کلی در این شیوه رانندگی فرد با پیشبینی حادثه قبل از وقوع آن برای کاهش تلفات و هزینه ها وارد عمل شده و بهترین تصمیم را می گیرد.
دوره ایمنی ترافیک و رانندگی تدافعی ویژه پرسنل محترم منطقه یک عملیات انتقال گاز یکشنبه مورخ 29 مهر ماه در سایت آموزشی این شرکت و با همکاری کادر آموزشی خانه مهندسان جوان اهواز برگزار خواهد شد.

شما دانشپذیران گرامی می توانید هم اکنون برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دوره های آموزشی و نحوه ی ثبت نام  با ما در ارتباط باشید.

 راه های ارتباط با خانه مهندسان جوان :


Image result for ‫تلفن‬‎   تلفن 06132920407
  Image result for ‫تلگرام‬‎  کانال تلگرام:      TELEGRAM.ME/AYEHAMOOZESH   

 Image result for ‫اینستاگرام‬‎  اینستاگرام:        INSTAGRAM.COM/AYEHAMOOZESH

تعداد بازدید : 69
نظرات ، سوالات ، پیشنهادات و انتقادات شما در مورد این قسمت :
ساعت و تاریخ : 18:56- 1398/1/5
نام :
پست الکترونیکی :
صفحه شخصی :
توضیحات :

نام کاربری :
کلمه عبور :
      
:: یادآوری رمز عبور
رضا رنجبر
محمدحسين عبيات
کنعان صابريان
صنم حيدروند
حمزه اژدري
مطهره فرشاديان
رامين حيدري
سپهر طوسي
با خانه مهندسان جوان چگونه آشنا شده ايد؟

 

:: برگ نخست :: درباره ما :: تماس با ما :: تقویم آموزشی :: سامانه آموزشی :: برنامه هفتگی :: اخبار آموزشی :: مقالات آموزشی :: RSS :: سمینارها و همایشها :: پروژه ها :: گالری تصاویر
طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس فناوران