۱۳۹۷ دوشنبه ۲۷ اسفند | Monday 18 March 2019
:: رزرو دوره های آموزشی و مسابقات :: اخبار و رويدادها :: سمينار ها و همايش ها :: پروژه ها :: مقالات علمی :: پرسش و پاسخ متداول :: کاریابی :: استخدام مدرس و کارمند :: پیوندها :: تالار گفتمان
برگزاری سمینار تخصصی HVPD توسط خانه مهندسان جوان

سمینار تخصصی HVPD  مورخ 19 دی ماه 1397 با تلاش خانه مهندسان جوان و همکاری انجمن مهندسین برق و الکترونیک ایران شاخه خوزستان در جهت معرفی تکنولوؤی  HVPD    با  متخصصین شرکت های صنعتی کشور در محل دانشگاه شهید چمران اهواز با موفقیت برگزار گردید.

HVPD  یک شرکت فن آوری نظارت بر وضعیت دانش (CM)  است که متخصص در زمینه نظارت بر شبکه های با ولتاژ بالا     (OLV)  در محدوده ولتاژ 3000 ولت + (3 کیلو وات +) است  .که دارای بیش از 25 سال تجربه و دانش در آزمایش OLPD از کابل های خدمات HV  ، تابلو، ترانسفورماتور و موتور / ژنراتور نگهداری می باشدو این دانش را به مشتریان خود انتقال می دهند. تکنولوژی مانیتورینگ OLPD HVPD به طور مداوم برای نظارت بر فعالیت تخلیه جزئی مورد استفاده قرار می گیرد و مقیاس سنجش شرایط شبکه های HV ماموریت کامل را در صنایع نفت و گاز و فرایندها فراهم می کند. 

مجری سمینار جناب آقای دکتر صنیعی از اعضای هیات علمی  گروه برق دانشگاه شهید چمران اهواز و مدیر گروه برق دانشگاه شهید چمران اهواز در ابتدا به معرفی برنامه سمینار و سخنران ها پرداخته و مقدمه ایی بر مباحث تخلیه ولتاژ های فشار قوی و تکنولوژی اعلام شده از سوی شرکت HVPD  و نمافع استفاده از این تکنولوؤی پرداختند.

پس از ایشان جناب آقای پرفسور محمود جورابیان  از اعضای هیات علمی گروه برق  دانشگاه شهید چمران اهواز و رئیس هیات مدیره انجمن مهندسین برق و الکترونیک ایران شاخه خوزستان ضمن تقدیر از خانه مهندسان جوان در برگزاری این سمینار با معرفی مهندس اتوآن از ایشان دعوت به عمل آوردند .

در نهایت مهندس آنتوان نماینده رسمی شرکت HVPD انگلستان  به ارائه و معرفی HVPD  پرداختند و به سوالات حضار پاسخ دادند .


شما دانشپذیران گرامی می توانید هم اکنون برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سمینار  آموزشی و نحوه یشرکت  در این سمینار پرکاربرد در صنعت جامعه با ما در ارتباط باشید.

 

 راه های ارتباط با خانه مهندسان جوان :

  Image result for ‫تلفن‬‎   تلفن 06132920407

  Image result for ‫تلگرام‬‎  کانال تلگرام:      TELEGRAM.ME/AYEHAMOOZESH   

 Image result for ‫اینستاگرام‬‎  اینستاگرام:        INSTAGRAM.COM/AYEHAMOOZESH
تعداد بازدید : 65
نظرات ، سوالات ، پیشنهادات و انتقادات شما در مورد این قسمت :
ساعت و تاریخ : 23:27- 1397/12/27
نام :
پست الکترونیکی :
صفحه شخصی :
توضیحات :

نام کاربری :
کلمه عبور :
      
:: یادآوری رمز عبور
رضا رنجبر
محمدحسين عبيات
کنعان صابريان
صنم حيدروند
حمزه اژدري
مطهره فرشاديان
رامين حيدري
سپهر طوسي
با خانه مهندسان جوان چگونه آشنا شده ايد؟

 

:: برگ نخست :: درباره ما :: تماس با ما :: تقویم آموزشی :: سامانه آموزشی :: برنامه هفتگی :: اخبار آموزشی :: مقالات آموزشی :: RSS :: سمینارها و همایشها :: پروژه ها :: گالری تصاویر
طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس فناوران